Pomorski Szlak Jakubowy
29-08-2017

Nie udało się dowieźć zwycięstwa!

Do 76. minuty sobotniego spotkania seniorów Victorii z Kotwicą II Kołobrzeg wydawało się, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłotygodniowego meczu z Saturnem w Mielnie, kiedy to sianowianie – bo o nich mowa – stracili bramki i punkty w drugiej połowie pojedynku.

Do 76. minuty bowiem, podopieczni Krzysztofa Borzyszkowskiego (trener) i Jerzego Piątka (kierownik), prowadzili z rezerwami III-ligowej Kotwicy Kołobrzeg 3:1 (2:1), po dwóch trafieniach Krzysztofa Malinowskiego (29. i 66.) i jednym Jacka Żuchowskiego (41.)!

Od 77. minuty, strzelali już tylko goście, którzy do bramki zdobytej w 28. minucie, dołożyli cztery kolejne: w 77., 79., 89. i 90.!

Victoria: Arkadiusz Borak – Tomasz Nowak, Daniel Zamerski, Mateusz Duda (72. Konrad Wagner), Tomasz Matysiak, Jacek Żuchowski (46. Marcin Bogdan), Fiodor Drewniak, Michał Rokicki, Kacper Szczepaniuk, Krzysztof Malinowski i Adam Tarunt (75. Krzysztof Kulesza).

Dzień później – 27 sierpnia 2017 r. – o awans do drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Polski edycji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, grali piłkarze KS Sieciemin. W Tychowie podejmowani byli przez miejscowy Głaz.

Siecieminianie przegrali 1:5 (1:3). Honorowe trafienie dla przyjezdnych uzyskał Marcin Tulin.

W pierwszy wrześniowy weekend 2017 r., do gry o ligowe (klasowe) punkty przystąpią piłkarze Pomorskiej Ligi Oldbojów i Koszalińskiej Klasy A.

Oldboje Victorii Sianów – podopieczni Krzysztofa Gorta - podejmować będą Oldbojów Manowa. Mecz na Stadionie Miejskim w Sianowie, rozpocznie się 2 września 2017 r. o godz. 17.oo.

KS Sieciemin - podopieczni Leszka Rogali (trener) i Józefa Hryckowiana (kierownik) – podejmować będą Gryfa II Polanów. Mecz na boisku w Siecieminie, rozpocznie się 3 września o godz. 12.oo.

KS SKIBNO – podopieczni Mariana Kuny (trener) i Krzysztofa Boryczki (kierownik), podejmowani będą przez Płomień Jeżyczki. Mecz na boisku w Jeżyczkach, rozpocznie się 3 września o godz. 12.oo.

Piłkarki nożne III-ligowego UKS Victoria SP 2 Sianów, rozpoczną ligową rywalizację 9 września 2017 r., meczem z Falą Międzyzdroje w Sianowie. Mecz rozpocznie się o godz. 12.oo.

Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcia z meczu seniorów z Kotwicą II Kołobrzeg – Waldemar Kosowski.