Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

lipiec 2017

Paweł Spisak (Jeździecki Klub Sportowy Dako Galant Skibno), startujący na koniu Banderasie – po raz szósty w swojej bogatej karierze – został Mistrzem Polski Seniorów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego!

            - „Nie ukrywam, że jechaliśmy na te zawody (Festiwal Jeździecki Baborówko – przyp. Ryszard Wątroba) z dużym apetytem na sukces – przyznał Paweł Spisak red. Krzysztofowi Marczykowi na łamach „Głosu Koszalińskiego” z 5 lipca 2017 r.

            - Wiedziałem, w jakiej formie jest Banderas, jak świetnie był przygotowany. Wiedziałem, że mogę z nim powalczyć o najwyższe cele. Ale okazało się, że Festiwal był dla nas wielką huśtawką nastrojów, nie tylko przez deszczową pogodę. Pierwszy dzień mocno namieszał nam w głowach. Spisaliśmy się poniżej naszych oczekiwań, poniżej możliwości. Banderas to pobudliwy, emocjonalny koń, więc ekstremalne, deszczowe warunki atmosferyczne, mocno na niego wpłynęły. Na szczęście w kolejnych dniach zawodów obyło się bez przykrych niespodzianek. Koń świetnie galopował i skakał, czego efektem był tytuł mistrzowski. Banderas potwierdził, że w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie. Oby jego galopy i skoki wyglądały podobnie podczas kolejnych zawodów we Francji oraz najważniejszych startów, podczas Mistrzostw Europy WKKW w dniach 16-20 sierpnia 2017 r. w Strzegomiu – posumował Paweł Spisak”.

            Gratulujemy! Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Powrót