Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

26-03-2021

Amatorskie rozgrywki piłkarskie w regionie zawieszone.

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej

     W związku z wprowadzeniem – od 20 bm. – lockdownu na terenie całego kraju, zawieszone zostały amatorskie rozgrywki piłkarskie w woj. zachodniopomorskim. Od IV ligi do klasy B. Komunikat w tej sprawie opublikował Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie.
     Restrykcje nie dotyczyły rozgrywek młodzieżowych drużyn zrzeszonych w strukturach ZZPN od kategorii A1 do G2.
     Po upływie tygodnia, w związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń przez Ministra Zdrowia, zapadły nowe decyzje w sprawie rozgrywek w naszym regionie.
     Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie, zawiesił do 9 kwietnia 2021 r. rozgrywki młodzieżowe, a prowadzący rozgrywki w grupie 2. III ligi kobiet – w której występuje UKS Victoria SP 2 Sianów – Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu, przełożył inaugurację rundy wiosennej.
     Decyzję o czasowym zawieszeniu rozgrywek, podjął także Zarząd Pomorskiej Ligi Oldbojów. Tym samym przesunął inaugurację rundy rewanżowej na 10 kwietnia 2021 r.
     Obecna przerwa w rozgrywkach nie stanowi zagrożenia dla dokończenia rozgrywek w pełnym wymiarze. W przypadku dalszego przedłużenia lockdownu, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie przygotował odpowiednie scenariusze dokończenia rywalizacji sportowej.

Tekst – Ryszard Wątroba, logo Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie