Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

10-05-2022

Brązowy medal w Turnieju Kyokushin Karate Czarne 2022

7 maja odbył się Turniej Kyokushin Karate Czarne 2022. BURU Klub Karate Kyokushin reprezentowało 5 zawodników. Start ten był debiutem dla dwóch osób.Z dobrej strony zaprezentowała się Aleksandra Hinz, która zadebiutowała i zdobyła brązowy medal w kumite lekki kontakt +30 kg. Startowała również w kat. kumite bez kontaktu, ale bez rezultatu medalowego. Martin Chrząszcz przegrał walkę po dogrywce, natomiast warto zaznaczyć, że był to jego debiut i zaprezentował wysoki poziom. Szymon Sadowski prezentując techniki Kata dostał się do drugiej tury - finałowej (8 zawodników) i niestety nie udało się wejść na podium. Kacper Kuchciński w walce bez kontaktu do lat 7 zdobył kolejne doświadczenie nie kwalifikując się na podium. Antoni Grzybak wygrywając pierwszą walkę w kumite bez kontaktu do lat 7 w drugiej niestety musiał uznać wyższość przeciwnika. Opiekunem drużyny był sensei Michał Bączyk.

Tekst: Paulina Bączyk