Pomorski Szlak Jakubowy
19-05-2017

Dajmy mocne wsparcie tenisistom stołowym Darz Boru Karnieszewice!

            To będzie znakomita okazja do zobaczenia - na żywo - tenisa stołowego mężczyzn na I-ligowym poziomie! Niezależnie bowiem od tego, kto wygra ostateczną rywalizację w rozpoczynającym się 20 maja 2017 r. dwumeczu: KS Darz Bór Karnieszewice - OT LOGISTICS KAMIX ATS Rumia, jedni z nich - na pewno - zagrają w nowym sezonie w I lidze tenisa stołowego mężczyzn!

            Czy bieżący sezon 2016/2017, zakończy się kolejnym historycznym awansem karnieszewiczan?

Przypomnijmy! Po pozyskaniu Marcina Czerniawskiego z ATS Stargard i Marcina Marchlewskiego z Energii Toruń, którzy dołączyli do grających wcześniej (alfabetycznie biorąc): Sebastiana Rosołowskiego, Witolda Skubiszewskiego, Andrzeja Świerczka i Tomasza Tabora - Prezes KS Darz Bór Karnieszewice - Zbigniew Kuszlewicz, publicznie, na łamach „Głosu Koszalińskiego” z 28 września 2016 r., powiedział, że „z tej klasy zawodnikami, naszym celem jest awans do I ligi”!

Komplet zwycięstw w czternastu meczach II ligi, zwycięstwa w dwumeczu z KS Polonia Śmigiel oraz w turnieju mającym na celu wyłonienie najlepszej drużyny II ligi tenisa stołowego mężczyzn z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, który odbył się w Raszkowie – wszystko to pokazało, że słowa Prezesa, nie były słowami bez pokrycia!

Teraz pozostaje czekać na wynik dwumeczu: KS Darz Bór Karnieszewice - OT LOGISTICS KAMIX ATS Rumia.

Pierwszy mecz 20 maja 2017 r. - o godz. 16.oo – w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Sianowie!

Przyjdźmy! Przyjedźmy! Pokibicujmy Naszym! Wstąp wpolny!

                                                              Tekst – Ryszard Wątroba, foto – Jerzy Klonowski