Unia Europejska
Pomorski Szlak Jakubowy
08-02-2018

Kolejne dwa przekonywujące zwycięstwa!

 Liderzy tabeli II ligi grupy północnej – tenisiści stołowi KS Darz Bór Karnieszewice – nie zwalniają tempa!

            3 lutego 2018 r., grając na wyjeździe, podopieczni Zbigniewa Kuszlewicza, wysoko pokonali zarówno UKS Nałęcz Majster Ostroróg (6. miejsce w tabeli), jak i MLKS Sparta Złotów (3. miejsce).

            Prezes KS Darz Bór Karnieszewice – Zbigniew Kuszlewicz, tak relacjonuje wydarzenia z minionej soboty. I nie tylko! 

            - „Rozegraliśmy dwa pojedynki, z których pierwszy wygraliśmy 10:0. Przeciwnikiem była ekipa UKS Nałęcz Majster Ostroróg z Wielkopolski. Pomimo tak wysokiej wygranej, emocji przysporzyły pojedynki Marcina Czerniawskiego w obu pojedynkach singlowych. Dopiero piąte sety zadecydowały o zwycięstwie karnieszewiczanina.

            Trudniejszymi przeciwnikami okazali się zawodnicy MLKS Sparta Złotów. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla naszej drużyny. W singlowym pojedynku Michała Krzyżanowskiego z Michałem Kowalskim, lepszym okazał się zawodnik ze Złotowa. Bardzo dobre mecze rozegrał Tomasz Tabor, który zastępując lekko kontuzjowanego Marcina Marchlewskiego, nie oddał żadnego pojedynku. Podobnie jak czwarty nasz zawodnik – Artur Daniel! Obaj swoją dobrą dyspozycję wykazali już w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego, rozegranych 4 lutego 2018 r. w Międzyzdrojach. Pierwszy z nich – Tomasz Tabor, zajął trzecie miejsce. Drugi – Artur Daniel, stanął na najwyższym szczeblu podium! Mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego został po trudnym pojedynku z Jackiem Wandachowiczem, grającym w lidze niemieckiej!”.

            Kończąc – Prezes Zbigniew Kuszlewicz przypomniał, że 10 lutego 2018 r., karnieszewiczanie rozegrają kolejny pojedynek. Tym razem z KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin. Początek meczu w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Koszalinie (ul. Wł. Andersa 30), zaplanowano na godz. 12.3o”.

                                 Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcie Tomasza Tabora – Waldemar Kosowski