Pomorski Szlak Jakubowy
10-03-2017

Konkurs „Sianów kontra Świat”

Miło nam poinformować rozpoczynamy II edycję konkursu „Sianów kontra Świat”. Konkurs cieszył się ogromną popularnością w minionym roku – finalnie powstał fantastyczny – pozytywny folder ze zdjęciami ludzi, mniej lub bardziej związanych z Sianowie.


Czekamy na państwa zdjęcia z torbą „Jestem z Sianowa” – może być to torba z edycji 2016 (niebieska) lub nowa z edycji 2017 (żółta) do końca września 2017 r. Zdjęcia należy przesyłać na adres poczty elektronicznej , przesłać pocztą w wersji papierowej na adres Gmina Sianów ul. Armii Polskiej 30 76-oo4 Sianów Referat Rozwoju lub przynieść osobiście do pokoju nr 13, gdzie można od dzisiaj odebrać torbę. Liczymy na państwa kreatywność oraz pomysły, podobnie jak w I edycji konkurs jest w dwóch kategoriach tj. fotografia z najdalej położonego miejsca od Sianowa, a także najbardziej kreatywne zdjęcia.

Każde zdjęcie winno być opatrzone informacja dotyczącą autora , miejsca wykonania zdjęcia oraz danymi umożliwiającymi kontakt z osoba biorąca udział w konkursie.
Regulamin dostępny w formacie docx jest - tutaj