Unia Europejska
Pomorski Szlak Jakubowy
05-01-2018

Konkurs Ekologiczna Choinka

W tym roku wpłynęły 64 prace, które zachwycają  w holu naszej szkoły pomysłowością, oryginalnością, nowatorskim wykorzystaniem naturalnych materiałów i surowców wtórnych. Wybór zwycięskich prac, jak co roku, był nie lada wyzwaniem.
 Po długiej naradzie przyznano następuj±ce miejsca:
w kategorii klas 0 - III:
I MIEJSCE - NIKODEM KOSTRZEWA - KLASA I SP W IWIĘCINIE
II MIEJSCE - MACIEJ WIOREK - KLASA IIIA SP NR 2 W SIANOWIE
III MIEJSCE - OLIWIA KULESZA - KLASA I A SP NR 2 W SIANOWIE
w kategorii klas IV - VII:
I MIEJSCE - JAKUB POMORSKI - KLASA VI SP W SZCZEGLINIE
II MIEJSCE - KAJETAN WOCH - KLASA V SP W SZCZEGLINIE
III MIEJSCE - JULIA OLEJARZ - KLASA V B SP NR 2 W SIANOWIE
Jury przyznało również równorzędne wyróżnienia następuj±cym osobom:
KAROL CHABERSKI - ŻABKI, WERONIKA JACKOWSKA 2A, GABRIELA I ZUZANNA KOWALCZYK - BIEDRONKI / IV C , JULIA GORGOŃ IV B, JAKUB I KACPER SZPAK BIEDRONKI/ VI B, OLIWIA STRUŚ VIA.
Nagrody zostaną wręczone podczas apelu 10 stycznia. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy kreatywności, a zwycięzcom bijemy brawa! Przypominamy, że prace zostały przekazane do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie i trafiły przed Świętami do samotnych mieszkańców naszej gminy.
Do zobaczenia za rok!
tekst i foto: Małgorzata Siwiela