Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

05-05-2022

Miło doczekać takiej chwili... „ZŁOTE GODY” Anny i Piotra Bulikowskich

Miło doczekać takiej chwili... „ZŁOTE GODY” Anny i Piotra Bulikowskich

Każda rocznica ślubu jest okazją do świętowania, to uroczystość pełna wzruszeń i wspomnień, ale Złote Gody to rocznica niezwykła tak, jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, która odbyła się w ostatnią sobotę kwietnia br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sianowie.

Złote Gody świętowali Państwo Anna i Piotr Bulikowscy mieszkańcy Sianowa, którzy dnia 20 lutego 1971 roku przyrzekali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.
Anna i Piotr idą już ponad 50 lat przez życie przeżywając chwile dobre, a czasem trudne, ale jak mówią sami - ważne że zawsze razem. Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi wyróżnienie dla osób, które przeżyły ze sobą 50 lat w jednym związku małżeńskim i jest przyznawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Złota Para Anna i Piotr zostali uhonorowani właśnie takim odznaczeniem. Uroczystość poprowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sianowie – Mirosława Kapuścińska wraz z Zastępcą Burmistrza Marcinem Posmykiem.
Dostojni Jubilaci zostali obdarowani kwiatami, pamiątkowymi dyplomami jubileuszowymi oraz upominkami. Licznie przybyła rodzina i przyjaciele złożyli życzenia zdrowia, pomyślności oraz radości na dalsze szczęśliwe lata wspólnego życia.

GRATULUJEMY

Tekst: Mirosława Kapuścińska
Foto: Waldemar Kosowski