Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

05-03-2021

Nasi są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Bartosza Szarmacha

            31 października 2020 r., byli faworytem pojedynku i nie zawiedli. Tenisiści stołowi I-ligowego KS Darz Bór Karnieszewice – bo o nich mowa – pokonali tego dnia RLKTS OCHMAN Raszków 8:2, wygrywając sześć z ośmiu gier pojedynczych i obie gry deblowe.

            Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie 6 marca 2021 r., kiedy to karnieszewiczanie, będą gospodarzami pojedynku rewanżowego.

            „Będzie to walka o kolejne dwa punkty” – tak krótko skwitował zapowiedź sobotniego meczu, Prezes KS Darz Bór Karnieszewice – Zbigniew Kuszlewicz.

I trudno nie przyznać racji prezesowi, skoro jego zespół traci zaledwie trzy punkty, do drugiego – mającego dwa mecze rozegrane więcej – zespołu MOJEBERMUDY GORZOVIA Gorzów Wielkopolski. Dwa punkty więcej od nas, ma KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia, a punkt więcej – KS DEKORGLASS Działdowo II. Oba zespoły rozegrały o jedno spotkanie więcej od naszego.

Miesiąc po wyjazdowej porażce 4:6 z liderem – MORLINAMI Ostróda I: Bartosza Szarmacha, Marcina Woskowicza, Michała Krzyżanowskiego, Marcina Marchlewskiego i Tomasza Tabora, czeka przetarcie z raszkowianami, a następnie trudne – rewanżowe – przeprawy z KAMIX-em i MORLINAMI I.

Mecz  z RLKTS OCHMAN Raszków, rozpocznie się o godz. 16.oo, w gościnnej Hali Sportowo-Widowiskowej przy SP Nr 2 w Sianowie.

Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcie Bartosza Szarmacha – najskuteczniejszego w zespole gospodarzy – Waldemar Kosowski.