Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

12-12-2022

Oto zaakceptowane listy projektów zadań do IV edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasta Sianów w 2023 roku!

Budżet Obywatelski

Miło nam poinformować, iż  9 grudnia 2022 r.  Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego ukończyła prace nad oceną wszystkich wniosków złożonych do Budżetu Obywatelskiego przez mieszkańców naszej gminy.  

Spośród 9 złożonych wniosków, Komisja wezwała do uzupełnień i dodatkowych wyjaśnień aż 6 Wnioskodawców. Jeden z Wnioskodawców wycofał swój wniosek, składając rezygnację z jego potencjalnej realizacji. Ostatecznie, Komisja pozytywnie zaopiniowała 8 wniosków i pod głosowanie mieszkańców zakwalifikowała 4 projekty o charakterze miejskim i 4  - o charakterze sołeckim.

Kolejnym etapem będzie uruchomienie elektronicznego narzędzia do głosowania i wybór zadań do realizacji w 2023r.  Głosowanie rozpocznie się  jeszcze przed świętami tj. 22 grudnia 2022r i potrwa do 3 stycznia 2023 roku!  PRZYPOMINAMY, iż w tej edycji, wygrają projekty które uzyskają najwyższą liczbę głosów mieszkańców, bez względu na charakter inwestycji (miejski  czy sołecki)! Liczy się tylko Wasza aktywność i zaangażowanie przy pozyskiwaniu głosów na wskazany projekt.

Tym razem wszystko się może zdarzyć i mocno trzymamy za Was kciuki!