Unia Europejska
Pomorski Szlak Jakubowy
08-06-2018

Pierwsza połowa dla Rzemieślników, druga dla Urzędników!

Po serii trzech zwycięstw Rzemieślników, Urzędnikom udało się ją przerwać! Rozegrany w pierwszym dniu 31. Dni Ziemi Sianowskiej, meczu piłkarskim Urzędnicy – Rzemieślnicy, padł remis 4:4 (1:3)!

7 czerwca 2018 r., na bocznej płycie Stadionu Miejskiego w Sianowie, rozegrano kolejny, ciekawy pojedynek kolegów z pracy i boiska, który wzbudził spore zainteresowanie zgromadzonych widzów.

Lepiej weszli w niego podopieczni Krzysztofa Gorta, którzy zdobyli bramkę już w 2. minucie spotkania! Autorem trafienia był Piotr Kierzek. Szesnaście minut później, na 2:0, podwyższył Marek Kocaba.

W 33. minucie, kontaktowego gola dla podopiecznych Macieja Lewandowskiego, strzelił Krzysztof Miętek, ale siedem minut później, przysłowiową bramkę do szatni, strzelił Krzysztof Gort!

Druga połowa, tego ciekawego pojedynku należała do Urzędników! Trzy kolejne bramki meczu, strzelili bowiem zawodnicy tej ekipy: Robert Kowalczyk (49.), Sebastian Kulesza (53.) i Adam Cygan (57.).

Ostatnie słowo w tym pojedynku, należało jednak do Rzemieślników, którzy w 64. minucie doprowadzili do wyrównania! Na 4:4 strzelił Piotr Kierzek – zamykając wynik spotkania!

Grano 2 razy 45. minut. Zawody prowadzili: Ireneusz Zubkowicz, Kazimierz Kowalski i Wiesław Mikulski.

O zdrowie piłkarzy dbał Sebastian Kulesza, a o podkład muzyczny i nagłośnienie meczu zadbała Firma PROSCENA z Koszalina! Piłkarskie zmagania komentował Ryszard Wątroba, a przy grillu czuwał Wiesław Krok.

Urzędnicy: Dawid Kalinowski (Kacper Cyga) – Maciej Berlicki, Adam Cygan, Józef Hryckowian, Robert Kowalczyk, Mariusz Krajczyński, Sebastian Kulesza, Wojciech Kulon, Maciej Lewandowski – trener/kierownik, Piotr Łojewski, Grzegorz Majcher, Krzysztof Miętek, Piotr Starzecki, Tomasz Tesmer i Marek Walker.

Rzemieślnicy: Arkadiusz Borak – Łukasz Berkowski, Łukasz Chotkowski, Krzysztof Gort – trener/kierownik, Rafał Gotowała, Arkadiusz Grześczak, Piotr Kierzek, Marek Kocaba, Andrzej Pawłowski, Krzysztof Rzeszutek, Tomasz Skupiński, Piotr Sobala, Jacek Surówka i  Robert Urban.

Po spotkaniu był czas na kiełbaskę z grilla i zimny napój!