Unia Europejska
Pomorski Szlak Jakubowy
09-01-2018

Powiększyli przewagę nad rywalami!

            Karnieszewiczanie – bo o nich mowa w tytule – na zwalniają tempa i nie zamierzają oddawać pola rywalkom!

            Liderzy po rundzie jesiennej – tenisiści stołowi KS Darz Bór Karnieszewice – odprawili z przysłowiowym kwitkiem, zarówno wicelidera grupy północnej II ligi - KS ATS Stargard, jak i zajmującego piąte miejsce - Championa Police!

            Dwa przekonywujące zwycięstwa: 9:1 z KS ATS Stargard i 10:0 z UKS Champion Police, stawiają podopiecznych Prezesa KS Darz Bór Karnieszewice – Zbigniewa Kuszlewicza w roli zdecydowanego faworyta do zwycięstwa, nie tylko w lidze, ale także turnieju finałowym II ligi, który odbędzie się 5 maja 2018 r., w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Sianowie.

            Karnieszewiczanie: Marcin Czerniawski, Artur Daniel, Michał Krzyżanowski, Marcin Marchlewski i Tomasz Tabor, oddali tylko jedną grę singlową. Marcin Marchlewski, przegrał w 5-setowym pojedynku z Tomaszem Lubikiem 2:3!

            „Teraz – mówi Prezes Zbigniew Kuszlewicz – przyszedł czas na miesięczny trening i sprawdzian w kolejnych meczach na wyjeździe: 3 lutego 2018 r. z UKS Nałęcz Majster Ostroróg (6. miejsce w tabeli) i MLKS Sparta Złotów (3. miejsce). Tydzień później, bo już 10 lutego 2018 r., rozegramy kolejny pojedynek z KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin. Początek meczu w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Koszalinie (ul. Wł. Andersa 30), zaplanowano na godz. 11.oo”.

            Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcia z meczu z KS ATS Stargard – Jerzy Klonowski