Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

13-02-2020

SP Dąbrowa/KS Sieciemin z awansem do półfinałów

W poranny feryjny wtorek orlicy ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie i Klubu Sportowego Sieciemin (drużyna orlika 2009 i młodsi)  przystąpili do 60-ego Turnieju piłki nożnej im. Stanisława Figasa na hali Widowiskowo-Sportowej Gwardia w Koszalinie. Do zmagań przystąpiło siedem drużyn:  trzy drużyny Gwardii Koszalin, Unii Białogard, Gryfa Polanów,  Zryw Kretomino i Dąbrowa. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” raz 10 minut. Łącznie rozegrano 21 spotkań.  Nad przebiegiem zmagań czuwał Ryszard Wątroba. Mecze sędziował Marcin Leśniewski. Wśród siedmiu zespołów do fazy półfinałowej czwartkowej awansowały trzy drużyny, a wśród nich Unia Białogard, Gwardia Koszalin 2009/2010 i SP Dąbrowa/KS Sieciemin.  Ostatni pojedynek turnieju, 21 w kolejności okazał się meczem o pierwsze miejsce zmagań.  Unią Białogard i  SP Dąbrowa/KS Sieciemin stoczyły bardzo wyrównany pojedynek, zakończony sprawiedliwym remisem 0:0. Ten wynik dał pierwsze miejsce Unii Białogard z 13 pkt, na drugim miejscu zakończyła Gwardia Koszalin z 11pkt i trzecie miejsce wywalczyli uczestnicy naszej gminy – Dąbrowa…- także  11pkt. ( o drugim miejscu zadecydował bezpośredni pojedynek na korzyść Gwardii – wynik poniżej). Bilans jaki osiągnęła nasza drużyna to trzy zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka.

Wyniki SP Dąbrowa/KS Sieciemin:

SP Dąbrowa/KS Sieciemin – Gwardia Koszalin 2010 2:0 ( Szymon Prończuk x2)

SP Dąbrowa/KS Sieciemin – Zryw Kretomino 0:0

SP Dąbrowa/KS Sieciemin – Gwardia Koszalin 2009/2010 0:2

SP Dąbrowa/KS Sieciemin – Gwardia Koszalin 2009 1:0 ( Wiktor Petrus)

SP Dąbrowa/KS Sieciemin – Gryf Polanów 1:0 ( Wiktor Petrus)

SP Dąbrowa/KS Sieciemin – Unia Białogard 0:0

Zespół prowadzony przez Sebastiana Wrońskiego i Andrzeja Jarotka wystąpił w składzie: Wiktor Petrus (kpt), Paweł Milka (br), Szymon Prończuk, Oskar Jarotek, Michał Fedorowski, Mateusz Rakowicz, Adrian Bronikowski, Konrad Łęcki, Julian Mrugalski, Mateusz Wyrostek, Paweł Owięcki.

Foto i tekst: Sebastian Wroński.