Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

22-05-2023

Srebro i brąz na Mistrzostwach Województwa Seniorów w Bierzwniku!

Tomasz Tabor na drugim stopniu podium w Bierzwniku

21 maja 2023 r. w Hali Sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku, rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym.

W mistrzostwach wystąpiło dwóch zawodników Klubu Sportowego Darz Bór Karnieszewice: kadet Konrad Pyra i jego trener Tomasz Tabor.

Indywidualnie, bardzo dobrze wypadł Tomasz Tabor, który najpierw pokonał kadeta Nikodema Czarnofa (UKS Zalew Stepnica), następnie w ćwierćfinale wygrał 3:1 z numerem 1 turnieju – Bartoszem Jemilianowiczem (LUKS Top Wierzbięcin), w półfinale 3:2 z Arturem Lemieszką (Gryffin’s Spin Szczecin), w finale przegrywając 0:3 z Bartoszem Dobrowolańskim (Gryffin’s Spin Szczecin).

W deblu, para: Konrad Pyra i Tomasz Tabor, zdobyła brązowy medal – po przegranym półfinale – z późniejszymi zwycięzcami: Dawidem Kosińskim i Bartoszem Dobrowolańskim (obaj Gryffin’s Spin Szczecin).

Wśród pań indywidualnie wygrała Katarzyna Grzegorczuk (KTS Koszalinianin Koszalin), która w finale pokonała Karolinę Kanię (UKS Zalew Stepnica).

Gratulujemy.

Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcia – Archiwum KS Darz Bór Karnieszewice