Publikujemy wstępną listę najemców potencjalnych

Zgodnie z treścią § 15 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 25 maja 2023 roku w sprawie zasad naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju, zmienionej Uchwałą Nr LXVIII/503/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 27 lipca 2023 r. niniejszym publikujemy wstępną listę najemców potencjalnych, która obejmuje wszystkich wnioskodawców. Lista zawiera informację o spełnieniu wymagań, o jakich mowa w § 5 ust. 1 oraz w § 6 ust. 4-5 Uchwały.

Część z wnioskodawców została wezwana do uzupełnienia wniosków lub złożenia wyjaśnień i obecnie Komisja oczekuje na stanowisko wnioskodawcy. Ostatni termin z wezwania upływa 26 września 2023 r. i najpóźniej do 29 września 2023 r. Komisja zajmie stanowisko wobec wnioskodawców mających na poniższej liście status „wezwano” i zostanie opublikowana ostateczna lista wszystkich wnioskodawców, którzy pozytywnie przeszli proces weryfikacji dokumentów.

W przypadku wcześniejszego, niż wynikający z treści wezwania, uzupełnienia wniosku lub złożenia wyjaśnień przez wszystkie osoby wezwane, Komisja niezwłocznie przystąpi do rozpatrzenia wniosków.

Adrian Lewandowski-przewodniczący Komisji ds. przydziału mieszkań w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul.Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie

Wstępna lista najemców potencjalnych – format pdf

 

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych 3 ogłoszenia

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych

Zima to szczególnie ciężki czas dla osób bezdomnych żyjących w altanach działkowych, pustostanach czy klatkach
więcej →
skibienko dofinansowanie

Prawie 1.5 MLN ZŁ na nowe inwestycje drogowe w Gminie Sianów z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024

W Szczecinie, wczoraj otrzymaliśmy wsparcie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024 na inwestycje drogowe w
więcej →
bezdomne psy ogłoszenia

PSI KŁOPOT NA SKWIERZYNCE

W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców Skwierzynki dotyczącymi psów błąkających się bez nadzoru, Straż Miejska
więcej →

Ułatwienia dostępu