Konrad Pyra zaznaczył swoją obecność…

Konrad Pyra zaznaczył swoją obecność 3

Zuzanna Wielgos (Politechnika Rzeszów) i Marcel Błaszczyk (Polonia Kielce), zostali mistrzami Polski Juniorów w grze pojedynczej Mistrzostw Polski Juniorów w tenisie stołowym, które zakończyły się 28 kwietnia 2024 r. w Zielonej Górze.

Złotymi medalistami w grze podwójnej – w Winnym Grodzie – zostali Mateusz Zalewski i Mateusz Żelengowski, wśród juniorów oraz Zuzanna Wielgos i Natalia Bogdanowicz, w gronie juniorek.

Tytuł mistrzowski w grze mieszanej wywalczyli Marcel Błaszczyk i Zuzanna Wielgos.

Udany występ zanotował zawodnik KS Darz Bór Karnieszewice, o czym poinformował nas jego trener – Tomasz Tabor:

– Udany występ Konrada na Mistrzostwach Polski Juniorów w Zielonej Górze. Gra indywidualna – 33. miejsce.

Gra podwójna w parze z Igorem Murasickim (KS Campeones Wąchock) – 9. miejsce po zwycięstwie z parą nr 4. Turnieju: Dawid Michna/Miłosz Sawczak (obaj Energa Manekin Toruń).

Gra mieszana – 33. miejsce w parze z Julią Borowską (KS Polonia Śmigiel).

Gratulujemy awansu do Indywidualnych Mistrzostw Polski juniorów i udanego występu.

Tekst: Ryszard Wątroba, zdjęcia – Tomasz Tabor

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Seniorzy Victorii przed meczem z Passatem Bukowo Morskie w Sianowie aktualności

Niepokonani od siedmiu kolejek!

Gdyby brać pod uwagę tylko wyniki z rundy wiosennej, to okaże się, że seniorzy Victorii ...
więcej →
672690825 1603325621215376 6054314396463722970 n aktualności

Zapraszamy na Majówkę z historią!

W sobotę, 2 maja 2026 r., w Szczeglinie odbędzie się „Majówka z historią”. Wydarzenie powraca ...
więcej →
Brązowy medal Zuzanny Gostyńskiej w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin 2 aktualności

Brązowy medal Zuzanny Gostyńskiej w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin

Podczas 37. Mistrzostw Europy Karate Kyokushin KWF, które odbyły się w Świnoujściu i Ahlbeck, Zuzanna ...
więcej →

Ułatwienia dostępu