Jubileusz Złotych Godów Państwa Ewy i Jana Zalewskich.

Jubileusz Złotych Godów Państwa Ewy i Jana Zalewskich 1

10 listopada 2023 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego odbył się  cudowny Jubileusz Złotych Godów Państwa Ewy i Jana Zalewskich.

50 –ta rocznica zawarcia związku małżeńskiego czyli Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata, dokonania podsumowań i wzbudzenia refleksji nad zmieniającym się na przestrzeni lat uczuciem dwojga ludzi.

To symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń.

Gratulując wieloletniego stażu, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Sianów Marcin Posmyk podkreślił znaczenie przykładu, który dają oni młodym rodzinom. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marika Bożyk również życzyła dostojnym jubilatom przede wszystkim zdrowia oraz radości, miłości i wielu kolejnych wspaniałych wspólnie spędzonych lat. Uroczystość odbyła się w gronie najbliższej rodziny.

Jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy jubileuszowe, upominek, a całości dopełniły piękne kwiaty.

GRATULUJEMY
Kierownik USC Marika Bożyk

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu