Miło doczekać takiej chwili…”Złote Gody” w USC

W dniu 1 kwietnia 2023 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sianowie dwie dostojne pary świętowały jubileusz 50 rocznicy ślubu. DANUTA I WŁADYSŁAW GÓRNIAK, ORAZ GABRIELA I JÓZEF MICHNIEWICZ – pół wieku temu powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Z tej okazji jubilaci odebrali z rąk burmistrza gminy i miasta Sianów Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Gratulacje, słowa uznania i życzenia wspólnych, długich i szczęśliwych lat w zdrowiu i zadowoleniu świętującym parom złożyli burmistrz Maciej Berlicki, przewodniczący Rady Miejskiej w Sianowie Pan Janusz Machała oraz kierownik USC Marika Bożyk. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, nie zabrakło w tym dniu prawdziwych emocji, wzruszeń, radości i wspomnień sprzed lat. Były kwiaty, pamiątkowe dyplomy jubileuszowe, upominki oraz zaproszenie na kolejne jubileusze.

Wszystkiego najlepszego

Tekst: Marika Bożyk
Foto: Waldemar Kosowski

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu