Asystent osobisty Osoby Niepełnosprawnej – edycja 2023

Gmina Sianów otrzymała dofinansowanie na realizację programu rządowego „Asystent osobisty Osoby Niepełnosprawnej – edycja 2023”. Podstawą prawną Programu jest art.7 ust.5 oraz art.13 ustawy z dnia 23 października 2018r. o Funduszu Solidarnościowym. Program ma na celu zapewnienie dostępności do usług asystencji osobistej, tj. wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób niepełnosprawnych. Więcej informacji o dostępie do usług asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością na stronie: www.mgops.sianow.pl  w zakładce „Projekty”. 

Wnioski można składać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Sianowie, u. Słowackiego 3a. Osoba do kontaktu: Karolina Staniewicz tel. 94 30 670 41 email: mgops@sianow.pl 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Funduszu Solidarnościowego przyznanych przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu „Asystent osobisty Osoby Niepełnosprawnej – edycja 2023”.

Tekst: Zespół MGOPS

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

sesja 1 aktualności

Informuje, że w dniu 28.05.2024  r. o godz. 13:00 odbędzie się II Sesja Rady Miejskiej w sali posiedzeń Urzędu Gminy i Miasta w Sianowie.

Link do transmisji sesji TUTAJ
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów przed meczem z Oldbojami Tychowa aktualności

Kolejny dobry mecz w ich wykonaniu!

Trampkarzom sianowskiej Victorii – bo o nich mowa w tytule – przyszło rozegrać swoje weekendowe ...
więcej →
oplus 0 aktualności

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ZIEMI

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada na 22 kwietnia, Urząd Gminy i Miasta w Sianowie ...
więcej →

Ułatwienia dostępu