„Cudze chwalicie swego nie znacie”

Ruszył nabór do projektu „Cudze chwalicie swego nie znacie”. Dzieci w wieku 9-14 mogą wziąć udział w pięciodniowych turnusach podczas których zapoznają się z walorami turystycznymi Pomorza Środkowego.

Przedsięwzięcie wdraża Fundacja Jesteśmy Razem, dzięki środkom pozyskanym z Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. W ramach zajęć uczestnicy spłyną kajakiem rzeką Unieść, udadzą się do Wioski Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim, wyjadą do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie. Ponadto wezmą udział w warsztatach konnych oraz wyprawie rowerowej lub pieszej. Organizatorzy zapewniają profesjonalną opiekę oraz transport do miejsca prowadzonych zajęć. Nabór do projektu już ruszył i potrwa do wyczerpania miejsca. Aplikacje można złożyć w Centrum Kultury i sianowskich bibliotekach.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu