Jakość opału zweryfikowana w ramach akcji „Nie pal śmieci”

W dniu wczorajszym wieczorem Strażnicy Miejscy w Sianowie, wspólnie z Policją, skoncentrowali swoje działania na kontroli około 30 gospodarstw domowych. Celem było sprawdzenie, czy mieszkańcy korzystają z odpowiednich źródeł ogrzewania w swoich domach. W ramach tej inicjatywy, która stanie się stałym elementem działań, planowane są regularne kontrole, przeprowadzane co najmniej raz w tygodniu. Ważne jest, aby podkreślić, że stosowanie właściwego opału nie tylko wpływa pozytywnie na efektywność ogrzewania, ale także chroni nasze środowisko. Przypominamy o konieczności unikania spalania śmieci, ponieważ toksyczne substancje uwalniane podczas tego procesu mają szkodliwy wpływ na powietrze, zagrażając zdrowiu publicznemu. Apelujemy do mieszkańców o aktywne zaangażowanie w utrzymanie czystego i zdrowego środowiska. Odpowiedzialność w kwestiach ekologicznych to wkład każdego z nas w dobro naszej społeczności.

Info i foto: Gmina Sianów

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 22.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →

Ułatwienia dostępu