Mieszkańcy naszej gminy na medal!

Mieszkańcy naszej gminy na medal! 10

Urząd Gminy i Miasta w Sianowie zorganizował zbiórkę dla podopiecznych koszalińskiego schroniska „Leśny Zakątek”, do którego oddawane są w ostateczności psy z terenu gminy Sianów. Za wszystkie zgromadzone dary dziękujemy mieszkańcom, Szkole Podstawowej nr 1 w Sianowie, klasie 7a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie, Szkole Podstawowej w Dąbrowie, Szkole Podstawowej w Iwięcinie oraz pracownikom Urzędu Gminy i Miasta w Sianowie.

Zebrane dary sprawiły wielką radość podopiecznym schroniska. Pamiętajmy … Karma wraca!

Jednocześnie zachęcamy do adopcji zwierząt z koszalińskiego schroniska „Leśny Zakątek”. Na adopcję czeka m.in. Atos, który w schronisku spędził już 8 lat, Barney – bardzo energiczny i przyjazny pies, Tofik – kochający spędzać czas na ogródku, Duduś –szukający kochającego domu, Orfo, który jest wulkanem energii oraz Axa, która podczas spaceru nabiera pewności siebie.

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem tel. 731 953 102.

Zapraszamy do sprawdzania i śledzenia facebooka Koszalińskiego Schroniska.

Tekst i foto: Gmina Sianów

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych 3 ogłoszenia

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych

Zima to szczególnie ciężki czas dla osób bezdomnych żyjących w altanach działkowych, pustostanach czy klatkach
więcej →
skibienko dofinansowanie

Prawie 1.5 MLN ZŁ na nowe inwestycje drogowe w Gminie Sianów z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024

W Szczecinie, wczoraj otrzymaliśmy wsparcie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024 na inwestycje drogowe w
więcej →
bezdomne psy ogłoszenia

PSI KŁOPOT NA SKWIERZYNCE

W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców Skwierzynki dotyczącymi psów błąkających się bez nadzoru, Straż Miejska
więcej →

Ułatwienia dostępu