Mieszkańcy naszej gminy na medal!

Mieszkańcy naszej gminy na medal! 10

Urząd Gminy i Miasta w Sianowie zorganizował zbiórkę dla podopiecznych koszalińskiego schroniska „Leśny Zakątek”, do którego oddawane są w ostateczności psy z terenu gminy Sianów. Za wszystkie zgromadzone dary dziękujemy mieszkańcom, Szkole Podstawowej nr 1 w Sianowie, klasie 7a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie, Szkole Podstawowej w Dąbrowie, Szkole Podstawowej w Iwięcinie oraz pracownikom Urzędu Gminy i Miasta w Sianowie.

Zebrane dary sprawiły wielką radość podopiecznym schroniska. Pamiętajmy … Karma wraca!

Jednocześnie zachęcamy do adopcji zwierząt z koszalińskiego schroniska „Leśny Zakątek”. Na adopcję czeka m.in. Atos, który w schronisku spędził już 8 lat, Barney – bardzo energiczny i przyjazny pies, Tofik – kochający spędzać czas na ogródku, Duduś –szukający kochającego domu, Orfo, który jest wulkanem energii oraz Axa, która podczas spaceru nabiera pewności siebie.

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem tel. 731 953 102.

Zapraszamy do sprawdzania i śledzenia facebooka Koszalińskiego Schroniska.

Tekst i foto: Gmina Sianów

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Oldboje Stowarzyszenia przed meczem w Skibnie aktualności

Sezon z jednym awansem i odzyskanym tytułem za nimi!

Piłkarski sezon 2023/2024 za nimi! Jeden spektakularny awans siecieminian i równie efektowny tytuł sianowian, to ...
więcej →
Plakat ringo 2 aktualności

Serdecznie zapraszamy na plażowy turniej Ringo w Łazach!

Już 31 lipca 2024 roku o godzinie 10:00 ruszamy z niesamowitą zabawą na plaży. Turniej ...
więcej →
PLAKAT INWAZJA KOBIECEJ MOCY2024 aktualności

Zaproszenie na V Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego w Różańsku

Już po raz piąty, 20 lipca 2024 roku, w malowniczej miejscowości Różańsko w Gminie Dębno ...
więcej →

Ułatwienia dostępu