Powołano obwodowe komisje wyborcze w Gminie Sianów

Uprzejmie zawiadamiam, że Postanowieniem Nr 250/2023 z dnia 21 września 2023 r. Komisarz Wyborczy w Koszalinie I powołał obwodowe komisje wyborcze w Gminie Sianów, w związku z wyborami do Sejmu RP i Senatu RP oraz referendum ogólnokrajowym, zarządzonymi na dzień 15 października 2023 r. Z postanowieniem można zapoznać się poniżej lub w Biuletynie Informacji Publicznej klikając tutaj https://www.bip.sianow.pl/bipkod/33035239.

Jednocześnie informuję, że dnia 28 września 2023 r. (czwartek) o godzinie 17:00 w Kinie „Zorza” w Sianowie przy ul. Plac Pod Lipami 2 odbędzie się pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych, zgodnie z Postanowieniem Nr 251/2023 z dnia 21 września 2023 r. Komisarza Wyborczego w Koszalinie I. Z treścią postanowienia można zapoznać się poniżej lub klikając w powyższy link.

Zgodnie z treścią § 9 ust. 1 Regulaminu Obwodowych Komisji Wyborczych, stanowiącego załącznik nr 2 do Uchwały Nr 108/2023 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 28 sierpnia 2023 r. w sprawie regulaminów okręgowych i obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz referendum ogólnokrajowego zarządzonych na dzień 15 października 2023 r., członkowie komisji mają obowiązek uczestniczenia w szkoleniach oraz posiedzeniach i innych pracach komisji, w szczególności w przeprowadzeniu głosowania i ustaleniu jego wyników.

Adrian Lewandowski

Kierownik Referatu Organizacyjnego

Załączniki:

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych 3 ogłoszenia

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych

Zima to szczególnie ciężki czas dla osób bezdomnych żyjących w altanach działkowych, pustostanach czy klatkach
więcej →
skibienko dofinansowanie

Prawie 1.5 MLN ZŁ na nowe inwestycje drogowe w Gminie Sianów z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024

W Szczecinie, wczoraj otrzymaliśmy wsparcie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024 na inwestycje drogowe w
więcej →
bezdomne psy ogłoszenia

PSI KŁOPOT NA SKWIERZYNCE

W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców Skwierzynki dotyczącymi psów błąkających się bez nadzoru, Straż Miejska
więcej →

Ułatwienia dostępu