Przypominamy o konsultacjach społecznych

w sprawie zmiany granic Gminy Sianów i Miasta Mielna, polegającej na wyłączeniu sołectwa Łazy z Gminy Sianów.

Konsultacje społeczne z mieszkańcami Gminy Sianów przeprowadzamy w dniach od 16.01.2024 do 09.02.2024 r. w formie anonimowych pisemnych ankiet oraz publicznego spotkania z mieszkańcami.

Ankiety odebrać i złożyć można w Biurze Obsługi Interesantów w Urzędzie Gminy i Miasta w Sianowie, w godzinach otwarcia po weryfikacji statusu mieszkańca przez biorącego udział w ankiecie.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

foto niepelnosprawni aktualności

INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Gminny Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Sianowie informuje, że od dnia 02.02.2026r. ruszył Gminny ...
więcej →
gzk aktualności

INFORMACJA DOTYCZĄCA TARYFY DLA ZBIOROWEGO ZAOPATRZENIA W WODĘ I ZBIOROWEGO ODPROWADZANIA ŚCIEKÓW NA TERENIE GMINY SIANÓW

Gmina Sianów – Gminny Zakład Komunalny w Sianowie informuje, że zgodnie z art. 24 f ...
więcej →
sesja 1 aktualności

Informacja o najbliższej Sesji Rady Miejskiej

Informujemy, że w dniu 28.01.2026 r. o godz. 12:00 odbędzie się XXVI  Sesja Rady Miejskiej ...
więcej →

Ułatwienia dostępu