Publikujemy listę wnioskodawców z podziałem na typy lokali

Zgodnie z treścią § 18 ust. 2 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 25 maja 2023 roku w sprawie zasad naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju, zmienionej Uchwałą Nr LXVIII/503/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 27 lipca 2023 r. oraz Uchwałą Nr LXX/518/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 28 września 2023 r. niniejszym publikujemy listę wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 26 października do dnia 3 listopada 2023 r., z uwzględnieniem podziału na typy lokali mieszkalnych, uszeregowanych w kolejności od największej do najmniejszej liczby uzyskanych punktów.

Losowanie, które ma na celu przydział konkretnej lokalizacji mieszkania odbędzie się w piątek 10 listopada 2023 r. o godzinie 9:00 w Urzędzie Gminy i Miasta w Sianowie (sala posiedzeń – pokój nr 2).

W losowaniu wezmą udział wnioskodawcy oznaczeni kolorem żółtym, nawet pojedynczy wnioskodawcy o dany typ mieszkania, z uwagi na dostępność większej liczby mieszkań danego typu niż jedno.

Wnioskodawcy oznaczeni kolorem zielonym nie wezmą udziału w losowaniu z uwagi, iż dostępny jest tylko jeden lokal danego typu.

Wnioskodawcom, którzy nie zostali oznaczeni żadnym kolorem, po losowaniu telefonicznie będą proponowane inne lokale, które swoją powierzchnią będą najbardziej zbliżone do wnioskowanego.

Adrian Lewandowski

Przewodniczący Komisji ds. przydziału mieszkań w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy
ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych 3 ogłoszenia

BEZDOMNI – monitoring miejsc niemieszkalnych

Zima to szczególnie ciężki czas dla osób bezdomnych żyjących w altanach działkowych, pustostanach czy klatkach
więcej →
skibienko dofinansowanie

Prawie 1.5 MLN ZŁ na nowe inwestycje drogowe w Gminie Sianów z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024

W Szczecinie, wczoraj otrzymaliśmy wsparcie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024 na inwestycje drogowe w
więcej →
bezdomne psy ogłoszenia

PSI KŁOPOT NA SKWIERZYNCE

W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców Skwierzynki dotyczącymi psów błąkających się bez nadzoru, Straż Miejska
więcej →

Ułatwienia dostępu