Wakacyjny – morski konkurs „Sianów KOCHA Świat”

Miło nam poinformować, iż rozpoczynamy kolejną edycję konkursu „Sianów KOCHA Świat”.
W tym roku zmieniamy zasady!!! W związku z tym że od 1 stycznia 2023 roku Gmina Sianów stała się gminą nadmorski- zdjęcia konkursowe muszą być wykonane w otoczenie lub/i/przy udziale wody ( np. morze, ocean ). Tylko fotografię przedstawiające wypoczynek nad wodą wezmą udział w konkursie. Mamy nadzieję że przyczyni się to wzmożonej kreatywności wszystkich uczestników którzy wezmą udział w zabawie.

Do końca września 2023 r. czekamy na Państwa zdjęcia z torbą– może być to torba z edycji 2016 (niebieska),  2017 (żółta), 2018 (turkusowa) 2019 (szara) 2020 (zielona) oraz 2021 (pomarańczowa) oraz te z aktualnym logotypem Gminy Sianów które od 2022 są torbami biorącymi udział w konkursie. 

Zdjęcia należy przesyłać na adres poczty elektronicznej promocja@sianow.pl, lub przesłać pocztą w wersji papierowej na adres: Gmina Sianów ul. Armii Polskiej 30, 76-004 Sianów lub przynieść osobiście do pokoju nr 13, gdzie można od dzisiaj odbierać torby. Liczymy na Państwa kreatywność oraz pomysły. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach jednej kategorii pn. najbardziej kreatywne zdjęcia.
Każde zdjęcie winno być opatrzone informacją dotyczącą autora, miejsca wykonania zdjęcia oraz danymi umożliwiającymi kontakt z osoba biorącą udział w konkursie.
Regulamin dostępny w załączeniu.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu