Wyposażenie infrastruktury rekreacyjno-turystycznej na terenie Gminy i Miasta Sianów

Wyposażenie infrastruktury rekreacyjno turystycznej na terenie Gminy i Miasta Sianów 6

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sianowskiej realizuje operację pn. „Wyposażenie infrastruktury rekreacyjno-turystycznej na terenie Gminy i Miasta Sianów” współfinansowaną są ze środków Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oraz ze  środków budżetu Gminy Sianów.

Operacja zakłada  doposażenie istniejących 3 obiektów sportowych w Skibnie, w Siecieminie i na Stadionie Miejskim w Sianowie  w profesjonalny sprzęt w postaci dwóch traktorów ogrodowych i kosiarki samojezdnej do koszenia i pielęgnacji murawy ww. obiektów.

Dostawcą Kosiarki Rider wraz z urządzeniem koszącym jest Przedsiębiorstwo Handlowe KSYLON Sipowicz Sp. jawna z Koszalina, a dwóch traktorów typu Cub Cadet: firma TOMEX Tomasz Herian z Wierzchowiska z Gminy Wolbrom.

Całkowita wartość dostawy to: 64.900,00zł, współfinansowana w 85% ze środków Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oraz w 15 % ze środków budżetu Gminy Sianów.

Info: Gmina Sianów

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 22.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →

Ułatwienia dostępu