Maleńki Antoś potrzebuje pomocy

Antoś urodził się z zespołem wad rozwojowych. Wymaga szczególnej troski jak każdy noworodek i do tego przechodzi nieustanną diagnostykę specjalistyczną, dzięki której istnieje nadzieja na poprawę jego  stanu zdrowia. Konieczność nieustannych przejazdów pomiędzy placówkami medycznymi i wdrażanie pierwszych procesów leczniczych, to ogromne wyzwanie logistyczne i niestety ale też finansowe, z którymi my rodzice Antosia musimy się zmierzyć. Z wielką radością przyjęliśmy propozycję wsparcia ze strony organizatorów XXV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, który rozpocznie się już w najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Sianowie. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i deklarację pomocy na rzecz Antosia.

Tekst: Rodzice Antosia

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu