Publikujemy wstępną listę najemców potencjalnych

Zgodnie z treścią § 15 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 25 maja 2023 roku w sprawie zasad naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju, zmienionej Uchwałą Nr LXVIII/503/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 27 lipca 2023 r. oraz Uchwałą Nr LXX/518/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 28 września 2023 r. niniejszym publikujemy wstępną listę najemców potencjalnych, która obejmuje wszystkich wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 11 marca 2024 r. do dnia 15 marca 2024 r. Lista zawiera informację o spełnieniu wymagań, o jakich mowa w § 5 ust. 1 oraz w § 6 ust. 4-5 Uchwały.

Adrian Lewandowski
Przewodniczący Komisji ds. przydziału mieszkań w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie

Dnia 19 marca 2024 r. o godzinie 9:15, podczas posiedzenia Komisji Kwalifikacyjnej, po pozytywnym rozpatrzeniu danego wniosku i przyznaniu punktów odbędzie się przydział mieszkań w drodze losowania. Obecność wnioskodawców nie jest obowiązkowa. Tego samego dnia zostanie opublikowana stosowna informacja o przydziale mieszkań.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

zabujaj się w dźwiękach2 aktualności

Czas na kolejny koncert z cyklu „Zabujaj się w dźwiękach”!

Już 24 lipca o godz. 20:00 na platformie widokowej w Łazach wystąpi zespół Nago!  Zespół ...
więcej →
szczeniaki do wzięcia 2 aktualności

OGŁOSZENIE !!!

Szukamy dobrego domu dla 2 szczeniaków znalezionych w dniu 16 lipca br.w okolicach lasu w ...
więcej →
Uwaga aktualności

UWAGA ĆWICZENIA

We wtorek 21 lipca 2026 r. na terenie województwa Zachodniopomorskiego w tym powiatu koszalińskiego zostaną ...
więcej →

Ułatwienia dostępu