50. Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate Kyokushin

2-3 czerwca w Świnoujściu odbyły się 50. Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin.

Sianów i BURU Klub Karate Kyokushin reprezentował sensei Michał Bączyk rywalizując w kategorii Kata Seniorów – układy technik.

Po pierwszej turze dostał się do finału, natomiast po wykonaniu drugiego kata zajął ostatecznie 7. miejsce. Na podium kategorii znaleźli się medaliści rangi Mistrzostw Europy i Świata.
Dla głównego trenera sianowskiego klubu, który lubuje się w Kumite (walkach) i w latach 2015-2020 był czołowym zawodnikiem kategorii -70 kg w kraju, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, zdobywcą Pucharu Polski i medalistą Mistrzostw Europy każdy start w Kata jest cennym doświadczeniem na Drodze Karate.

Podczas oficjalnego otwarcia Mistrzostw Prezes Polskiego Związku Karate Maciej Sokołowski wręczył kierownikom ośrodków pamiątkowe medale “za wkład na rzecz popularyzacji Karate Kyokushin w Polsce”. Wśród nich znalazł się sensei Michał – założyciel, prezes i główny trener BURU Klub Karate Kyokushin z siedzibą w Sianowie.

Tekst: BURU Klub Karate Kyokushin

Zdjęcie: Okiem Sportowca – Mateusz Golomb

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu