Ciasto dla Antosia

Sianowscy seniorzy aktywnie włączyli się akcję charytatywną organizowaną w ramach 1 Memoriału Piłkarskiego im. Ludzi Piłki Nożnej Ziemi Sianowskiej. Swoją cegiełkę dołożyli w ramach prowadzonej przez siebie akcji „ciasto dla Antosia”.

Stowarzyszenie Sianowska Akademia Seniora aktywnie działa na polu organizacji zajęć dla osób w wieku 60+. Dzięki środkom pozyskanym z programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025, organizacją zajęcia dla 92 osób, ingerują się podczas spotkań. Pomimo licznych zajęć nie zapominają także o innych mieszkańcach Sianowa.

Ciasto dla Antosia 1
Ciasto dla Antosia 1

W ramach swoich obowiązków seniorzy zorganizowali akcję społeczną „ciasto dla Antosia”. Kilkanaście ciast zostało w ten sposób przygotowanych i przekazanych dla organizatorów 1 Memoriału Piłkarskiego im. Ludzi Piłki Nożnej Ziemi Sianowskiej. Cały dochód ze sprzedaży ciast, który wyniósł 1.153,57 zł został przeznaczony na wsparcie rehabilitacji Antosia. 

Aktywni logo 1

Tekst: Tomasz Tesmer

Foto: Małgorzata Łojewska  

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu