Porażka Victorii SP 2 Sianów z S.C. Oberthavel Velten

Wysokiej porażki doznała ekipa Victorii SP2 Sianów 0:8 w meczu kontrolnym z seniorkami SC Oberthavel Velten. Mecz w związku z dniami Sianowa rozegrany został na Euroboisku Bałtyku w Koszalinie. Zespół Victorii SP2 był bardzo osłabiony brakiem wielu podstawowych. Dziewczyny, które je zastępowały były bardzo młode i nie poradziły sobie fizycznie. Jeszcze do przerwy wynik nie prezentował się, aż tak źle. Zespół przegrywały tylko 0:1. Niestety po przerwie worek się rozwiązał i piłkarki z Niemiec strzeliły jeszcze 7 bramek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:8 dla przyjezdnej ekipy. Drużyna niemiecka była o wiele starsza, i silniejsza fizycznie od swoich przeciwniczek z Sianowa co bezwzględnie wykorzystała.

Mecz bardzo dobrze sędziowała Klaudia Dziubak.

W najbliższym czasie młode piłkarki roczniki 2008-2010 czeka rewanżowe spotkanie, eliminacyjne do Centralnej Ligi Juniorek U-16. Mecz odbędzie się w środę 21.06.2023 r. o godz.16.30 w Sianowie.
Natomiast w sobotę 24.06.2023 r. od godziny 10.30 sianowski stadion będzie gościł uczestniczki XXV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Tekst i foto: Jędrzej Bielecki

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu