Powszechna nauka pływania w Sianowie.

Sianowska Akademia Seniora od września 2023 r. wdrażać będzie nowy program powszechnej nauki pływania dla 105 dzieci z klas II Szkół Podstawowych. Zapisy już trwają.

Program „Społeczna inicjatywa” opracowany przez Stowarzyszenie uzyskał dofinasowanie z Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Przedsięwzięcie zakłada organizację 28 wyjazdów na basen do Parku Wodnego w Koszalinie dla każdego uczestnika. Dzieci podzielone zostaną na siedem grup wg przynależności do szkół. W Szkole Podstawowej nr 1 i 2 utworzone zostaną po dwie grupy. W Iwięcinie, Dąbrowie i Suchej Koszalińskiej po jednej. Jeszcze w tym roku pod okiem wykfalifikowanej kadry dzieci wezmą udział w 10 wyjazdach, które zaplanowano na okres wrzesień – grudzień 2023. Realizacja projektu potrwa do czerwca 2024 r.
Zapisy do udziału w projekcie trwają w sekretariatach poszczególnych szkół.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu