Seniorzy chodzą z kijkami

Seniorzy chodzą z kijkami 1

Dwudziestoosobowa grupa sianowskich seniorów co tydzień spotyka się podczas spacerów nordic walking. Wyjścia organizowane są w ramach projektu „Fabryka Formy” wdrażanego przez Stowarzyszenie Victoria Sianów, dzięki środkom pozyskanym z  programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych  „Aktywni +” na lata 2021 – 2025.

Cotygodniowe wyjścia mają wpłynąć a poprawę zdrowia 20 beneficjentów projektu. Każdy uczestnik zadania wyposażony jest w kije, kardiowach, a także wodę i batony energetyczne. Przedsięwzięcie nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie udzielone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej,  ramach grantu z programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych  „Aktywni +” na lata 2021 – 2025.

aktywni

Tekst: Tomasz Tesmer

Foto: Barbara Pyczek

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu