XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy “Perła Bałtyku” w Łazach

turniej szachowy 2

Od 25 czerwca do 4 lipca odbywały się zmagania w ramach XIX Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Perła Bałtyku, który corocznie rozgrywany jest w nadmorskiej miejscowości Łazy w Gminie Sianów. W Ośrodku Wczasowym Bryza zagrało łącznie ponad 850 zawodników z Polski, Czech i Ukrainy w różnych grupach festiwalowych. Wydarzenie było doskonałym czasem do integracji zawodników, trenerów, opiekunów jak i lokalnej społeczności, a także turystów korzystających z nadmorskich wakacji. Czas był spędzony nie tylko przy szachownicy, ale również przy grillach i ogniskach integracyjny, rywalizacji piłkarskiej na świeżym powietrzu, grach i zabawach terenowych dla dzieci, wykładach szachowych i co najważniejsze korzystanie z nadmorskich uroków plaż i morza.

Info: Gmina Sianów

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu