Zaproszenie na turniej kluby piłki nożnej kobiet

UKS „Victoria” SP 2 Sianów ma przyjemność zaprosić Kluby  Piłki Nożnej Kobiet na XXV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchary MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO pod patronatem POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ, który odbędzie się w 24.06.2023 r. w Sianowie (15 km od Morza Bałtyckiego i 7 km od Koszalina) na Stadionie Miejskim przy ul. Strzeleckiej 11. Turniej odbędzie się w 2 kategoriach wiekowych: OPEN, MłODZICZKI (2010 i MŁODSZE). Ilość zespołów ograniczona do 8-10 na kategorię. Decyduje kolejność zgłoszeń. Mecze będą rozgrywane na 1/2 boiska, 6+1 i będą fajną formą przygotowań klubów do następnych rozgrywek ligowych. Zespoły przyjeżdżają na swój koszt i ponoszą koszty ew. noclegów . Zapewniamy pomoc w znalezieniu noclegów i wyżywienia. Kluby zainteresowane udziałem w naszym turnieju ze względów logistycznych proszone są o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału.

Dla zespołów, zawodniczek, trenerów jak co roku przewidujemy ciekawe nagrody, sprzęt sportowy, puchary, statuetki i medale . Dodatkowo dla zwycięskich zespołów przewidujemy nagrody specjalne. Nie zabraknie też ciepłego posiłku i  napojów dla wszystkich ekip. Głównymi sponsorami turnieju oprócz Gminy i Miasta Sianów są : Urząd Marszałkowski w Szczecinie,Polski Związek Piłki Nożnej, Powiat Koszaliński, Nadleśnictwo Karnieszewice.  W latach ubiegłych w naszych turniejach grały zawodniczki, które występowały lub  występują w reprezentacjach Polski różnych kategorii wiekowych oraz  klubach ekstraligi. Serdecznie zapraszamy.

Tekst: Jędrzej Bielecki

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BURU Klub Karate Kyokushin aktualności

Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin

17 czerwca odbyło się „Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin”. W Dolinie Fantazji w ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Debata nad raportem o stanie Gminy Sianów za 2023 rok

Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Sianowie, w dniu 28.06.2024  r. o godz. 11:00 odbędzie ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Przetargi

BURMISTRZ GMINY I MIASTA SIANÓW OGŁASZA: I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości położonych na ...
więcej →

Ułatwienia dostępu