II kadencja Rady Miejskiej w Sianowie

Pierwsza sesja RM odbyła się 4 lipca 1994 roku.

Radnymi II Kadencji 1994 – 1998 zostali:
Banaśkiewicz Tadeusz
Brach Krzysztof
Brzozowski Marek
Gałązka Jerzy
Górczyński Piotr
Grygiel Grzegorz
Jarząbek-Lipińska
Janowicz Kazimiera
Jesionowska Iwona
Kamiński Mirosław
Kolankowski Zbigniew – przewodniczący RM od 09.02.1998 do końca kadencji
Komorowski Marek – przewodniczacy RM od 04.07.1994 do 09.02.1998
Kuśmierczak Wiesław
Kuźma Stanisław
Łęcki Eugeniusz
Majchrowski Ryszard
Maroszczyk Jan
Miś Jacek
Pacek Violetta
Piechorowski Sławomir
Rutkowski Mirosław
Tytanicz Janina
Zwoliński Mieczysław
Downar Witold

Wiceprzewodniczącymi rady byli: Janina Tytanicz, Zbigniew Kolankowski, Wiesław Kuśmierczak, Kazimiera Janowicz, Jacek Miś.

W kadencji odbyło się 55 sesji, podjęto 280 uchwał.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

PLAKAT INWAZJA KOBIECEJ MOCY2024 aktualności

Zaproszenie na V Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego w Różańsku

Już po raz piąty, 20 lipca 2024 roku, w malowniczej miejscowości Różańsko w Gminie Dębno ...
więcej →
baner na fb kopia aktualności

Beach Cup Łazy 2024 – ODWOŁANY

Turniej został odwołany z przyczyn od nas nie zależnych. Przepraszamy za niedogodności.
więcej →
bon energetyczny aktualności

Bon Energetyczny – Składanie wniosków od 1 sierpnia 2024 r.

7 czerwca 2024r. Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 23 maja 2024r. o bonie energetycznym ...
więcej →

Ułatwienia dostępu