IV kadencja Rady Miejskiej w Sianowie

Uroczysta sesja odbyła się 19 listopada 2002 roku o godz. 11.00 w sali kina “Zorza” w Sianowie. Po otwarciu sesji i stwierdzeniu kworum zatwierdzono porządek obrad. Nowo wybrani radni zaprezentowali się w krótkim kilkuminutowym przemówieniu. Złożyli ślubowanie oraz otrzymali zaświadczenia o wyborze na radnych z rąk Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej Ireneusza Megiela. Następnie dokonano wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej, został nim  Marian Gawienowski (15 głosów ). Przewodniczący RM poprzedniej kadencji Jan Skrzypczak przekazał nowemu Przewodniczącemu RM insygnia władzy. Kolejnym punktem obrad było złożenie ślubowania przez Burmistrza Andrzeja Matyjaszka. Burmistrz w kilkunastominutowym przemówieniu podziękował za okazane zaufanie mieszkańcom gminy, przedstawił swoje zamierzenia oparte o program wyborczy, który prezentował w czasie kampanii wyborczej. Po krótkiej przerwie radni wybrali dwóch wiceprzewodniczących Rady Miejskiej, zostali nimi Tomasz Karpowicz i Janusz Wrzesiński. Ostatnim punktem obrad był wybór komisji statutowej, która dokonać ma zmian w statucie gminy tak, aby był on zgodny z obowiązującym prawem. 

Radnymi IV Kadencji  2002 – 2006 zostali:
Banaśkiewicz Irena
Czupajło Ryszard
Gawienowski Marian
Gnacińska Halina
Grzywacz Kazimierz
Jabłoński Artur
Karpowicz Tomasz
Kolankowski Zbigniew
Kuligowski Kazimierz
Porębski Dariusz
Przybyłka Bogdan
Sobczyński Ryszard
Socha Ryszard
Wojtczak Jan
Wrzesiński Andrzej

W kadencji odbyło się 49 sesji, podjęto 274 uchwały.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu