Dwie sianowskie firmy nagrodzone

16.02.2017 w Teatrze Variete Muza odbyła się uroczysta gala, będąca podsumowaniem konkursu dla firm i instytucji odpowiedzialnych społecznie oraz dbających o zdrowie pracownika. Warto dodać, iż zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie liczby zebranych punktów w ankiecie, a także liczby głosów oddanych przez mieszkańców. W skład kapituły konkursowej zasiedli: Agnieszka Ławrynowicz przewodnicząca komisji ds. społecznych Rady Powiatu Koszalińskiego, wicestarosta koszaliński Dariusz Kalinowski oraz Robert Szank, dyrektor specjalistyczny Zespołu Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie.  Spośród kandydujących firm kapituła konkursowa wybrała w sumie dziesięciu najlepszych w trzech kategoriach.

Miło nam poinformować, iż wyróżnione zostały dwie sianowskie firmy. W kategorii pierwszej „duże i średnie przedsiębiorstwa”  III miejsce zajęła Dega SA, firma z siedzibą w Karnieszewicach, prowadząca produkcję spożywczą od 1992 roku. Kolejną wyróżnioną firmą w kategorii „małe przedsiębiorstwa” został zakład Ganc Izolacje sp. z.o.o, który zajął również III miejsce. Przedsiębiorstwo te oferuje specjalistyczne usługi izolacyjne dla handlu i przemysłu.

 Obu naszym wyróżnionym  sianowskim firmom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie z ubiegłorocznej Gali Sianowskich Rybogryfów podczas której Dega SA i Ganc Izolacje sp. z.o.o, również zostały nagrodzone Sianowskim Rybogryfem

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu