Ibuk Libra w bibliotece

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta w Sianowie przedłużyła w 2017 r.  umowę na korzystanie z platformy ibuklibra.pl. Dzięki czemu nasi użytkownicy mogą ponownie korzystać z dostępu do cyfrowych książek na platformie Ibuk Libra.

Ibuk Libra to platforma z cyfrowymi książkami. Jej zasób to ponad 19 000 tytułów z różnych dziedzin wiedzy (w tym beletrystyki i literatury popularnej) i ponad 250 wydawców.

Biblioteka sama decyduje o księgozbiorze, który chce wykupić i udostępniać swojej społeczności – pozycje można wybierać całymi dziedzinami czy podkategoriami, ale można również wybierać tytuły pojedynczo.

Rozwiązanie to pomaga bibliotece na oszczędność miejsca (całość dzieje się on-line) i na zwiększenie dostępności księgozbioru (z jednego tytułu na raz może korzystać aż pięć osób – z dowolnego miejsca). Nie masz kodu dostępu przyjdź do najbliżej biblioteki.

Tekst: Monika Olszak

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu