Paweł Spisak po raz szósty Mistrzem Polski!

Paweł Spisak (Jeździecki Klub Sportowy Dako Galant Skibno), startujący na koniu Banderasie – po raz szósty w swojej bogatej karierze – został Mistrzem Polski Seniorów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego!

            – „Nie ukrywam, że jechaliśmy na te zawody (Festiwal Jeździecki Baborówko – przyp. Ryszard Wątroba) z dużym apetytem na sukces – przyznał Paweł Spisak red. Krzysztofowi Marczykowi na łamach „Głosu Koszalińskiego” z 5 lipca 2017 r.

            – Wiedziałem, w jakiej formie jest Banderas, jak świetnie był przygotowany. Wiedziałem, że mogę z nim powalczyć o najwyższe cele. Ale okazało się, że Festiwal był dla nas wielką huśtawką nastrojów, nie tylko przez deszczową pogodę. Pierwszy dzień mocno namieszał nam w głowach. Spisaliśmy się poniżej naszych oczekiwań, poniżej możliwości. Banderas to pobudliwy, emocjonalny koń, więc ekstremalne, deszczowe warunki atmosferyczne, mocno na niego wpłynęły. Na szczęście w kolejnych dniach zawodów obyło się bez przykrych niespodzianek. Koń świetnie galopował i skakał, czego efektem był tytuł mistrzowski. Banderas potwierdził, że w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie. Oby jego galopy i skoki wyglądały podobnie podczas kolejnych zawodów we Francji oraz najważniejszych startów, podczas Mistrzostw Europy WKKW w dniach 16-20 sierpnia 2017 r. w Strzegomiu – posumował Paweł Spisak”.

            Gratulujemy! Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BURU Klub Karate Kyokushin aktualności

Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin

17 czerwca odbyło się „Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin”. W Dolinie Fantazji w ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Debata nad raportem o stanie Gminy Sianów za 2023 rok

Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Sianowie, w dniu 28.06.2024  r. o godz. 11:00 odbędzie ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Przetargi

BURMISTRZ GMINY I MIASTA SIANÓW OGŁASZA: I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości położonych na ...
więcej →

Ułatwienia dostępu