Paweł Spisak po raz szósty Mistrzem Polski!

Paweł Spisak (Jeździecki Klub Sportowy Dako Galant Skibno), startujący na koniu Banderasie – po raz szósty w swojej bogatej karierze – został Mistrzem Polski Seniorów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego!

            – „Nie ukrywam, że jechaliśmy na te zawody (Festiwal Jeździecki Baborówko – przyp. Ryszard Wątroba) z dużym apetytem na sukces – przyznał Paweł Spisak red. Krzysztofowi Marczykowi na łamach „Głosu Koszalińskiego” z 5 lipca 2017 r.

            – Wiedziałem, w jakiej formie jest Banderas, jak świetnie był przygotowany. Wiedziałem, że mogę z nim powalczyć o najwyższe cele. Ale okazało się, że Festiwal był dla nas wielką huśtawką nastrojów, nie tylko przez deszczową pogodę. Pierwszy dzień mocno namieszał nam w głowach. Spisaliśmy się poniżej naszych oczekiwań, poniżej możliwości. Banderas to pobudliwy, emocjonalny koń, więc ekstremalne, deszczowe warunki atmosferyczne, mocno na niego wpłynęły. Na szczęście w kolejnych dniach zawodów obyło się bez przykrych niespodzianek. Koń świetnie galopował i skakał, czego efektem był tytuł mistrzowski. Banderas potwierdził, że w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie. Oby jego galopy i skoki wyglądały podobnie podczas kolejnych zawodów we Francji oraz najważniejszych startów, podczas Mistrzostw Europy WKKW w dniach 16-20 sierpnia 2017 r. w Strzegomiu – posumował Paweł Spisak”.

            Gratulujemy! Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu