BUDOWA WODOCIĄGU MAGISTRALNEGO SIANÓW – OSIEKI

Trwają prace związane z budową magistrali wodociągowej z Sianowa do Osiek. Zmodernizowane i rozbudowane ujęcie wody w Sianowie będzie zaopatrywało w wodę kolejne miejscowości w Gminie Sianów. Obecnie Sianów i Kłos, a po zrealizowaniu zadania również Skibno, Suchą Koszalińską, Kleszcze i Osieki. Realizowane zadanie obejmuje wpięcie istniejącej sieci wodociągowej w poszczególnych miejscowościach do realizowanej magistrali przesyłowej. Wykonawcą przedsięwzięcia wybranym w postępowaniu przetargowym jest Konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o. Koszalin – jako Lider Konsorcjum i WUPRINŻ S.A. Poznań jako Partner. Planowany termin zakończenia robót to październik 2019 r. Koszt zadania 4 642 020,- zł. Zadanie dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego Działanie: Wsparcie rozwoju sieci wodociągowych.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu