Ścieżka rowerowa Sucha Koszalińska – Osieki gotowa

Trwają prace wykończeniowe dużej inwestycji polecającej na rozbudowie sieci dróg rowerowych w gminie Sianów. Dzięki dofinansowaniu Unii Europejskiej powstanie ok. 7,75 km dróg rowerowych zwiększających dostępność, jakość komunikacji publicznej oraz mobilność mieszkańców. Do końca września br. powstaną drogi rowerowe w Skwierzynce, Suchej Koszalińskiej – Kleszczach – Osiekach, Skibnie, Wierciszewie oraz 3 punkty przesiadkowe ułatwiające mieszkańcom i turystom komunikację i jakość podróżowania przez Pomorze Środkowe.
Zadanie realizowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych KKB OF.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu