DZIENNY DOM SENIOR + W NOWYM ROKU

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 27 listopada 2018r.  Nr II/19/2018 od 1 stycznia 2019r. Dzienny Dom Senior+  został włączony w zasoby  Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie. Dodatkowo z Nowym Rokiem w tej samej strukturze organizacyjnej zainaugurował swoją działalność Klub Seniora, który ma swoją siedzibę w budynku zajmowanym dotychczas przez DDS+. Pracą zespołu wspierającego Seniorów z ramienia MGOPS kieruje Pani Katarzyna Gawienowska, wieloletni terapeuta i specjalista pracy w ośrodkach wsparcia dziennego. Przed nami kolejny rok zadań, ciekawych wydarzeń i aktywności, które będą alternatywą dla codzienności przed telewizorem. Już wkrótce pracownicy socjalni MGOPS przedstawią ofertę Dziennego Domu Seniora+ wypracowaną w oparciu o indywidualne potrzeby potencjalnych domowników. Przygotowując się do realizacji nowych działań dziękujemy za dotychczasową pracę zespołowi kierowanemu przez Panią Milenę Zakrzewską-Szczepańską – Pani Annie Różewicz, Pani Izabeli Skupińskiej i Pani Magdalenie Rzeszutek oraz wszystkim współpracownikom Domu. Wszystkim domownikom i pracownikom Dziennego Domu Senior+ oraz Klubu Seniora życzymy cudownych chwil spędzonych w gronie przyjaciół w dobrym zdrowiu i poczuciu przynależności do Rodziny Senioralnej.

Tekst: Elżbieta Ałtyn

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu