Baza noclegowa

Dworek Osieki
Dworek Osieki

Na terenie Gminy Sianów znajduje się blisko 90 obiektów świadczących usługi noclegowe.
W skład tej bazy noclegowej wchodzą zarówno ośrodki wczasowe z dostępem do centrum odnowy biologicznej, przytulne wille, apartamenty i pokoje gościnne, domki letniskowe oraz gospodarstwa agroturystyczne. Tak różnorodna i bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie tu nocleg dostosowanych do własnych potrzeb i zasobności portfela.
Największa liczba obiektów noclegowych znajduje się na terenie kameralnej miejscowości Łazy. Ta nadmorska destynacja w sezonie letnim jest chętnie i licznie odwiedzana przez turystów krajowych i zagranicznych. Znajdują się tu obiekty w bezpośrednim sąsiedztwie morza, z których dotarcie na plaże zajmuje zaledwie kilka minut oraz takie położone tuż przy jeziorze Jamno.
Na terenie gminy znajdują się również gospodarstwa agroturystyczne, których gospodarze słyną z gościnności. Ich oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz wypoczynek na łonie natury.


Ewidencja obiektów noclegowych Gminy Sianów znajduje się TUTAJ

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 22.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →

Ułatwienia dostępu