Nordic walking Park Pomorza Środkowego

Z myślą o miłośnikach aktywnego trybu życia oraz kierując się ideą rozwoju turystyki, na terenie gminy i miasta Sianów zostały wyznaczone i oznakowane szlaki nordic walking o łącznej długości blisko 30 kilometrów. Trasę tworzą dwie pętle: krótsza, prowadząca od centrum miasta Sianów do Arboretum w Karnieszewicach oraz dłuższa, również rozpoczynająca się w Sianowie, prowadząca do stadniny koni w Skibnie, zabytkowego kościoła w Iwięcinie aż do Jeziora Jamno w Osiekach i z powrotem do Sianowa. Na trasie szlaku zostały posadowione specjalne tablice informacyjne ukazujące atrakcyjne miejsca w pobliżu ścieżki oraz zawierające instrukcje do ćwiczeń rozciągających przed marszem.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 22.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →

Ułatwienia dostępu