„Diamentowe Gody” Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego CZESŁAWY I MARIANA DUBEK

W tym dniu z całą pewnością nie mogło zabraknąć wspólnego toastu, życzeń i kwiatów, bowiem 21 kwietnia 2023 r. w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy i Miasta w Sianowie odbyła się niecodzienna uroczystość jubileuszowa „Diamentowych Godów” Państwa Czesławy i Mariana Dubek

Jubilaci mogą poszczycić się 60 letnim stażem małżeńskim. Wychowali pięć córek, doczekali siedmiu wnuków i dwóch prawnuków od których otrzymują miłość oraz wdzięczność i szacunek każdego dnia. Przeżyte razem lata stanowią o tym, ile potrzeba codziennego troskliwego pielęgnowania małżeńskiej relacji, wzajemnej uwagi, wsparcia
i wyrozumiałości, aby miłość nie ustała.

W oficjalnym powitaniu kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marika Bożyk życzyła szacownym jubilatom kolejnych szczęśliwych lat w zdrowiu i spokoju w gronie kochającej rodziny.

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Sianów Marcin Posmyk wręczył parze małżeńskiej okolicznościowe dyplomy, upominki, piękne kwiaty oraz złożył moc serdecznych życzeń.

Uroczystość odbyła się w miłej i rodzinnej atmosferze, a uśmiech goszczący na twarzach jubilatów był dowodem szczęścia i radości.

Składamy raz jeszcze wyrazy uznania, najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i radości.

GRATULUJEMY

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu