II LIGA PIŁKI RĘCZNEJ KOBIET UKS Morski Sianów na szczycie tabeli

Dobiegają końca rozgrywki II ligi piłki ręcznej kobiet w sezonie 2022/2023. W grupie pomorskiej po ośmiu meczach, z dorobkiem 24 punktów, na pierwszym miejscu znajduje się drużyna UKS Morski Sianów, druga jest SPR AMW Gdynia, która rozegrała dziewięć meczów zdobywając 18 punktów, a trzecia SPR Pogoń-Kusy Szczecin, która po rozegraniu dziewięciu spotkań uzbierała 14 punktów. Już we środę 26 kwietnia 2023 r. sianowianki zagrają na wyjeździe mecz z  wiceliderem – SPR AMW Gdynia, a w piątek 28 kwietnia 2023 r. z zajmującą czwarte miejsce drużyną MKS Matbet Słupia Słupsk, która po 9 meczach zgromadziła 11 punktów. Z powodu remontu hali sportowej w Sianowie, ostatni mecz w tym sezonie UKS Morski Sianów zagra w Koszalinie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich 4, o godzinie 20:00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszam.

Tekst: Jerzy Deszkiewicz

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu