POWITANIE LATA 2023

powitanie lata 2023 20

Osoby z  niepełnosprawnościami z terenu Gminy i Miasta Sianów integrowały się podczas cyklicznego spotkania pn. „Powitanie Lata”,  organizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy „Szansa”.

Spotkanie przebiegło w miłej, gościnnej i przyjaznej atmosferze na terenie Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym „FALA 1” w Łazach. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z loterii fantowej – Koło Fortuny, zrobienia pamiątkowego zdjęcia w foto-budce. Główną atrakcją był spacer nad morze, aby „puścić”  wianki świętojańskie. Imprezę umilały dźwięki muzyki oraz wspólne tańce. Został zapewniony także poczęstunek – słodkości, owoce i kiełbaska
z grilla. Do tego uczestnicy spotkania mieli okazję rozsmakować się w pysznej rybce wędzonej, którą organizatorzy otrzymali w prezencie od Państwa Anny i Sylwestra Strojnowskich SIAN-RYB w Sianowie. Ucztę dopełniły smakołyki przygotowane przez Pana Kazimierza Grzywacza, który po raz kolejny serwował gościom watę cukrową i popcorn.  Impreza została zorganizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Tekst i zdjęcia: zespół pracowników ŚDS „Szansa”

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu